O nás

BigZoom je tým lidí, který hledá možnosti, jak pro vás přinést to nejlepší ze zážitkového trhu.

Za zrodem BigZoomu v květnu 2020 stojí pevné základy lídra českého reklamního prostoru, společnosti BigBoard. Stabilní zázemí, obchodní zkušenosti a naše nadšení spolu tvoří dokonalou souhru při hledání těch nejzajímavějších míst po celé České republice i v zahraničí.

Naším cílem je vyzdvihnout prémiové nabídky ubytování a zážitků za příjemné ceny. Doporučíme vám nové zajímavé destinace, hotely, penziony, wellness a také v poslední době velmi oblíbené glamour campingy. Tento výběr pak doprovází adrenalinové aktivity, vstupenky do muzeí a na výstavy, poukazy na večeře do vyhlášených podniků i další možnosti, jak strávit drahocenný čas s vašimi nejbližšími. Kvalita pro nás bude vždy na prvním místě.

Budeme rádi, když na námi doporučená místa nikdy nezapomenete. Uvítáme vaše tipy a hodnocení, jak jste byli se zakoupeným zážitkem spokojeni.

Doufáme, že vás budeme inspirovat a staneme se vaším partnerem pro cestování i nezapomenutelné chvíle.

Naše projekty

Výhradním prodejcem reklamního prostoru na našich portálech je společnost Impression Media, s.r.o.

Projekt Evropské unie

Projekt: HyperMedia, a.s. - Implementace genderového auditu Reg. č.: CZ.03.1.51/0.0/0.0/17_131/0010589

V období od 1.6.2019 do 31.5.2022 probíhá ve společnosti projekt s názvem „HyperMedia, a.s. - Implementace genderového auditu“.

Projekt je financován z prostředků EU.

Závěrečná zpráva genderového re-auditu společnosti BigZoom a.s. ke stažení zde.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím