Stromhouse | Vlkančice | střední Čechy

Noc v korunách stromů u Sázavy

Stýská se vám po přírodě a šumění listoví? Tak na jednu noc můžete vyměnit svůj byt za jedinečný Stromhouse! Ptáci vám budou zpívat k dobrému ránu a ulice plné lidí nahradí srnky, puštíci nebo veverky. Poklidnou atmosféru nenaruší ani snídaně, která bude s donáškou až pod strom.
Cena od 6 000 Kč (1 noc / 4 osoby)
Obsah nabídky:

 • 2 dny (1 noc) pro až 4 osoby za 6 000 Kč
 • Ubytování v Stromhouse v Posázaví
 • Večer: kvalitní zauzené špekáčky na opékání od místního vyhlášeného řezníka a uzenáře (2 ks/osoba), pečivo, hořčice, steakové omáčky
 • 1 litr piva, 1 litr džusu
 • Snídaně s donáškou pod strom v piknikovém koši, která obsahuje: máslo (i pomazánkové nebo žervé), šunku (98% masa), plátkový sýr, domácí marmeládu, med, vločky, müsli, džus, ovoce nebo zeleninu, mléko a pečivo
 • Instantní káva a čaj po celou dobu pobytu

Pokud určuje váš denní rytmus televize, internet nebo elektronika obecně, nikdy neuškodí alespoň na chvíli vypnout a vyjet si do míst, kde vás ani nenapadne si zapnout tablet. Jedním takovým místem je Stromhouse u Sázavy, kde všechny výdobytky moderní doby nahradí svíčka, baterka, stolní hry a vaše vlastní myšlenky.

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto

Co vás během noci v Stromhouse čeká?

Spousta věcí! Upečete si kvalitní zauzené špekáčky, na zapití dostanete pivo či džus a společnost vám budou dělat například veverky, které tu nejsou žádnou zvláštností.

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto

Kde budete spát?

Spát jako v bavlnce budete v korunách stromů sedm metrů nad zemí. Místo počítače a televize dostanete karty, domino či šachy, a o zábavu se třeba po dlouhé době postará i vzájemná konverzace. A také vysprchovat se můžete, jen tak trochu přírodněji v lese. Toalety naleznete i uvnitř.

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto

Co dělat přes den?

Bohatá snídaně se jako zázrakem objeví ráno u kmene stromu, ale vytáhnout ji nahoru už musíte sami. A pokud si chcete projít kousek Posázaví, můžete vyrazit na Krkavčí skály nebo si sebou vzít kola.

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto


Platnost voucheru
do 16. 6. 2024
 • Stylové ubytování v Posázaví
 • Večeře i snídaně
 • Klid a pohoda v lese

 Děti

dle předchozí domluvy

 Pes

dle předchozí domluvy

 Parkování

dle předchozí domluvy

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

ne

 Platba kartou

neJak voucher uplatnit?

 1. Voucher zakupte v pravé horní části stránky.
 2. Po zakoupení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu pomocí rezervačního formuláře na stránce http://www.stromhouse.cz/cs/stromhouse/#rezervace, kde do zprávy také uveďte kód vašeho voucheru.
 3. Při rezervaci nahlašte kód voucheru a případné požadavky na ubytování dětí nebo zvířat.
 4. Před zakoupením voucheru doporučujeme ověřit si dostupnost vybraného termínu.
 5. Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.

Kde voucher uplatnit?

Stromhouse

Pyskočely 32
Vlkančice
281 63

Telefon: +420 607 731 117
E-mail: info@stromhouse.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím