Stromhouse | Vlkančice | střední Čechy

Noc s gurmánskou večeří v korunách stromů u Sázavy

Kvalitní francouzské víno, hovězí steaky z farmářského chovu, kuchař u grilu a bohatá snídaně po ničím nerušeném spánku? Zní to jako nabídka luxusního hotelu, ale opak je pravdou. Jednu noc se vším výše zmíněným totiž prožijete v Stromhouse v korunách stromů u Sázavy.
Cena od 7 000 Kč (1 noc / 2 osoby)
Obsah nabídky:

 • 2 dny (1 noc) pro 2 osoby za 7 000 Kč
 • Ubytování v Stromhouse v Posázaví
 • Večeře: 1x lahev velmi kvalitního červeného francouzského vína, hovězí steaky (2ks cca 200g většinou panenky), pečivo, hořčice, 2 druhy steakových omáček, po domluvě lze grilovat i ryby, nebo kuřecí stehenní steaky – připravené na grilu jsou velmi křehoučké, maso je z farmářského chovu, pečivo, hořčice, 2 druhy steakových omáček), pečivo
 • Služby profesionálního kuchaře
 • „Královská snídaně“ s donáškou pod strom v piknikovém koši (kvalitní jogurty, šunka 98% masa, uzenin jsou min. 3 druhy a paštiky (vše od místního řezníka a uzenáře – vlastní výroba tradiční cestou) a min. 4 druhy sýrů, máslo (i pomazánkové nebo žervé), vločky, müsli, džus, ovoce nebo zelenina, mléko a pečivo, domácí marmeláda a džus
 • Instantní káva a čaj po celou dobu pobytu

Pokud určuje váš denní rytmus televize, internet nebo elektronika obecně, nikdy neuškodí alespoň na chvíli vypnout a vyjet si do míst, kde vás ani nenapadne si zapnout tablet. Jedním takovým místem je Stromhouse u Sázavy, kde všechny výdobytky moderní doby nahradí svíčka, baterka, stolní hry a vaše vlastní myšlenky. Zážitek skvěle doplní gurmánská večeře, kde bude prim hrát kuchař a jeho gril.

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto

Co vás během noci v Stromhouse čeká?

Zážitková večeře jistě bude hlavním bodem programu:

 • 1x lahev velmi kvalitního červeného francouzského vína, hovězí steaky (2ks cca 200g většinou panenky), pečivo, hořčice, 2 druhy steakových omáček, po domluvě lze grilovat i ryby, nebo kuřecí stehenní steaky – připravené na grilu jsou velmi křehoučké, maso je z farmářského chovu, pečivo, hořčice, 2 druhy steakových omáček), pečivo
 • Služby profesionála z oblasti gastronomie

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto

Kde budete spát?

Spát jako v bavlnce budete v korunách stromů sedm metrů nad zemí. Místo počítače a televize dostanete karty, domino či šachy, a o zábavu se třeba po dlouhé době postará i vzájemná konverzace. A také vysprchovat se můžete, jen tak trochu přírodněji v lese. Toalety naleznete i uvnitř.

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto

Co dělat přes den?

Bohatá snídaně se jako zázrakem objeví ráno u kmene stromu, ale vytáhnout ji nahoru už musíte sami. A pokud si chcete projít kousek Posázaví, můžete vyrazit na Krkavčí skály nebo si sebou vzít kola.

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto


Platnost voucheru
do 16. 6. 2024
 • Stylové ubytování v Posázáví
 • Klid a pohoda přímo v lese
 • Skvělá snídaně

 Děti

dle předchozí domluvy

 Pes

dle předchozí domluvy

 Parkování

dle předchozí domluvy

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

ne

 Platba kartou

neJak voucher uplatnit?

 1. Voucher zakupte v pravé horní části stránky.
 2. Po zakoupení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu pomocí rezervačního formuláře na stránce http://www.stromhouse.cz/cs/stromhouse/#rezervace, kde do zprávy také uveďte kód vašeho voucheru.
 3. Při rezervaci nahlašte kód voucheru a případné požadavky na ubytování dětí nebo zvířat.
 4. Před zakoupením voucheru doporučujeme ověřit si dostupnost vybraného termínu.
 5. Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.

Kde voucher uplatnit?

Stromhouse

Pyskočely 32
Vlkančice
281 63

Telefon: +420 607 731 117
E-mail: info@stromhouse.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím