Chata Paseca | Vlkančice | střední Čechy

Chata Paseca s cedrovou saunou, steaky i snídaněmi u Sázavy

Milovníci přírody, zbystřete! V lese nedaleko Sázavy lze najít nově postavený a prudce elegantní domeček se saunou i krbem, kde můžete strávit parádní tři dny! A to není zdaleka všechno. Dojde totiž také na každodenní snídaně i na večeři s hovězími steaky a vínem.
Cena od 11 000 Kč (2 noci / 2 osoby)
Obsah balíčku:

 • 3 dny (2 noci) pro 2 osoby za 11 000 Kč
 • Ubytování v chatě Paseca v Posázaví
 • 2x snídaně, 1x večeře
 • 2. večer: 1x lahev velmi kvalitního červeného nebo bílého francouzského vína a hovězí steaky (2 ks, cca 200 g svíčkové), pečivo, hořčice, několik druhů steakových omáček, po domluvě lze grilovat i ryby, vepřovou panenku nebo kuřecí stehenní steaky
 • Služby profesionála z oblasti gastronomie
 • 1. i 2. ráno: „Královská snídaně“ s donáškou na Pasecu v piknikovém koši (máslo, šlehaný tvaroh s bylinkou, dva druhy šunky (98 % masa), domácí uzeniny a salámy, paštiky, jogurt, koláče nebo koblihy, min. 4 druhy sýrů, vločky, müsli, džus, ovoce nebo zelenina, mléko a pečivo)
 • Po včasné domluvě lze objednat i verzi vegetarian či vegan
 • Instantní káva a čaj k dispozici po celou dobu pobytu
 • Lahev Prosecca jako welcome drink

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto

Co vás hned při příjezdu dostane?

Originální dřevěný koncept chaty. Krásné, světlé dřevo tu dominuje stavbě i jejímu vybavení. A co víc, chata je umístěna v dokonalé harmonii uprostřed lesů, které zaručují klid a pohodu.

Jak to vypadá uvnitř?

Vybavení chatky napovídá, že tato chatka se od svých vzdálených sestřenek v kempech a osadách velmi zásadně liší. Na okolní svět se budete dívat z velkých francouzských oken a rozjímat můžete u krbových kamen nebo na terase na lehátkách. 

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto

Kde budete spát?

Jakkoli chatě vládne dřevo, spát na něm samozřejmě nebudete. Za účelem perfektního spánku tu pro vás mají luxusní postel Hästens, kterou nenajdete ani v těch nejluxusnějších hotelech.

Co tu budete jíst?

Začnete samozřejmě parádní snídaní, kterou vám přinesou až na práh chaty. Druhý večer se pak těšte na lahev kvalitního vína z Francie a hovězí steaky se spoustou příloh. A vše vám uvaří profík! Vy jen nasávejte krásné vůně a budujte si místo v žaludku. 

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto

Co tu dělat přes den?

Lze doporučit procházku po lese nebo delší výlet – to vám pak přijde více než vhod uvolnění v cedrové sauně či u krbových kamen. Je to něco, co byste od dřevěné chatky v lesích asi neočekávali, ale rozhodně to chcete! 

Plány na večer

Tady se přímo nabízí ohniště, u kterého můžete pozorovat slunce zapadající za stromy a k tomu si opékat večeři. A pokud nejste na následnou romantiku, stačí si zajet třeba do nedaleké Sázavy za kulturou i zábavou.

Jak se sem dostanete?  

Nepotřebujete batohy ani pohorky – až k chatě si lze pohodlně dojet autem a parkovat hned vedle ní. 

Stromhouse, Teepee Spa - Glamping Pyskocely - Střední Čechy - ilustrativní foto


Platnost voucheru
do 16. 6. 2022
Check-in od: 14:00  |  Check-out do: 10:00

 Děti

Po předchozí domluvě. Pro bližší informace a podrobnosti pobytu kontaktujte zákaznickou linku BigZoom.cz na telefonním čísle +420 296 210 012.

 WiFi

ne

 Parkování

zdarma u chaty

 Rekreační poplatek

zahrnut v ceně

 Bezbariérový přístup

neJak voucher uplatnit?

 1. Voucher zakupte v pravé horní části stránky.
 2. Po zakoupení voucheru si co nejdříve zarezervujte termín pobytu pomocí rezervačního formuláře na stránce https://paseca.cz/#rezervace, kde do zprávy také uveďte kód vašeho voucheru.
 3. Při rezervaci nahlašte kód voucheru a případné požadavky na ubytování dětí nebo zvířat.
 4. Před zakoupením voucheru doporučujeme ověřit si dostupnost vybraného termínu.
 5. Po rezervaci termínu pobytu se již reklamace řídí dle podmínek, které si můžete vyžádat na e-mailu či telefonu daného podniku.

Kde voucher uplatnit?

Chata Paseca

Pyskočely 32
Vlkančice
281 63

E-mail: info@paseca.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím