50minutová vyhlídková plavba do Čertovky

Co mají společného filmy Amadeus, Chobotnice z druhého patra a první díl Mission Impossible? Nejen, že se natáčely v Česku, natáčely se dokonce na jednom konkrétním a unikátním místě. V Čertovce! A ta se nejlépe prohlíží z paluby lodi od Prague Boats.
Cena od 209 Kč
Obsah nabídky:

 • 50minutová vyhlídková plavba do Čertovky od Prague Boats
 • Živý výklad

Čertovce se říká různými jmény – často o ní slyšíte jako o Kampě nebo pražských Benátkách. Její název pochází od skupiny mladíků, kteří jednou označili místní problémovou ženu jako čertovskou bábu a namalovali jí na dům sedm čertů. Na čertovskou bábu tu však už nenarazíte. Dnes vás tu čeká jen po čertech zajímavá vyhlídková plavba!

50minutová vyhlídková plavba do Čertovky

O co jde?

Odhalte tajemství malebných středověkých domů, které jako by vyrůstaly přímo z vodní hladiny. Vydejte se s kapitánem, který bude zároveň i vaším průvodcem, na 50minutovou plavbu do Čertovky a poznejte její fascinující architekturu a historii.

50minutová vyhlídková plavba do Čertovky

Co uvidíte?

Na začátku plavby poplujete kolem Karlova mostu, odkud uvidíte nádherné panorama Pražského hradu nad řekou Vltavou. Pak se vydáte k tajuplné Čertovce – slepému rameni Vltavy. Proplujete pod malým mostem, který kříží Karlův most pod jeho úrovní a dostanete se k Velkopřevorskému mlýnu, což je nejslavnější ze zachovaných mlýnů na Čertovce.

50minutová vyhlídková plavba do Čertovky

Na pohádkovou plavbu do Čertovky jsou vítáni všichni dobrodruzi, zabaví i zvídavé děti každého věku.

50minutová vyhlídková plavba do Čertovky


Platnost voucheru
do 31. 12. 2021
 • Jedinečný pohled na Čertovku
 • Živý výklad
 • Zábava pro malé i velké

 Otevírací doba

Loď vyplouvá denně v časech 10:15, 12:15, 14:15, 16:15, 18:15, 19:15 a 20:15.Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Termín plavby si zamluvte předem na e‑mailu info@pragueboats.cz a zároveň uveďte kód voucheru, typ plavby, požadované datum plavby, počet osob, jméno a telefonní číslo.
 3. Rezervaci prosím proveďte pouze emailem, telefonické rezervace nemohou být z kapacitních důvodů přijímány.
 4. Před plavbou je nutné v kanceláři Prague Boats (Dvořákovo nábřeží, molo č. 5) předložit voucher ke kontrole. Zde bude validován a budou vám sděleny instrukce k nástupu na loď.
 5. Na místo se dostavte 15 minut předem. Odbavování je ukončeno 10 minut před odjezdem. Nástup na loď je ukončen 5 minut před odjezdem.
 6. Lodě vyplouvají z přístaviště u Čechova mostu – molo č. 5.

Kde voucher uplatnit?

Prague Boats

Dvořákovo nábřeží, molo č. 5
Praha

E-mail: info@pragueboats.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím