Je nám líto, ale nabídka "Tandemový seskok z nebes" již není aktuální.
Vybrali jsme pro vás jiné nabídky na Zážitky:

Tandemový seskok z nebes

Zajímá vás, jak se cítí lidé, kteří mají hlavu v oblacích? Tak si to vyzkoušejte! Díky tandemovému seskoku od firmy SkyService zažijete pocit z volného pádu ze 4 kilometrů a rychlostí okolo 200 km/h. Dobrou zprávou je, že ve společnosti zkušeného instruktora se nemusíte ani trošku bát.
Cena od 3 599 KčJe to pták? Je to letadlo? Ne, to vy budete brázdit oblohu na tandemovém padáku! Během zhruba 50vteřinového pádu a následného 7minutového letu budete mít spoustu času na prohlídku Země ze zcela ojedinělého pohledu. Všechny důležité úkony se budou odehrávat v režii zkušeného instruktora, který vám bude během letu dělat parťáka. Tak vzhůru do oblak!

Tandemový seskok z nebes

Na seskok si nezapomeňte vzít pohodlné sportovní oblečení. Celému zážitku pak předchází krátká, ale důkladná 20minutová instruktáž, během které vám tandempilot vysvětlí vše důležité. Poté si už obléknete kombinézu, ustrojíte se do speciálního postroje pro seskok a šup s vámi do letadla.

Tandemový seskok z nebes

V letadle vystoupáte do výšky potřebné pro seskok, tedy 4 000 metrů. Následuje 50 vteřin volného pádu rychlostí zhruba 200 km/h. Ve výšce 1 500 metrů otevře tandempilot padák a následuje 6–8 minut letu zakončených měkkým přistáním na matičce Zemi.

Tandemový seskok z nebes


Platnost voucheru
do 31. 8. 2020
  • Tandemový seskok na letišti Most pro 1 osobu za 3 599 Kč
  • 50vteřinový pád a následný 7minutový let
  • Zkušený instruktor
  • Balíček obsahuje: pozemní příprava, společný seskok s tandempilotem, volný pád ze 4000m, pojištění, veškeré speciální vybavení (spec. brýle, kombinéza, kukla)

 Otevírací doba

Dle předchozí rezervace.Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím