Privátní vnitřní nebo venkovní wellness v Praze

Pokud je pro vás wellness synonymem dokonalého odpočinku, namiřte si to do Dolních Počernic. V Lázních U Hastrmana připravili privátní wellness až pro 4 osoby, které si užijí hodinu a půl v sauně a vířivce, během níž budou popíjet prosecco a pochutnají si také na domácím tiramisu.
Cena od 1 299 Kč
Obsah nabídky:

  • 1,5 hodinyprivátním wellness pro 2 až 4 osoby
  • Lázně U Hastrmana
  • Možnost výběru vnitřního privátního wellness (vířivka, sauna, vědro se studenou vodou) nebo venkovního privátního wellness (sauna, vířivka, pára a ochlazovací bazének)
  • Lahev prosecca (0,7 l), ovocný talíř dle denní nabídky a domácí tiramisu (1 porce pro 2 osoby)

Privátní vnitřní nebo venkovní wellness v Praze

Lázně U Hastrmana

Lázně U Hastrmana jsou oázou odpočinku v pražských Dolních Počernicích. V jejich blízkosti najdete zámek, park, rybník i pivovar, můžete sem tedy vyrazit na celkově detoxikační den, kdy si odpočinete od civilizace a zároveň poskytnete svému tělu tolik potřebnou péči.

Privátní vnitřní nebo venkovní wellness v Praze

Co vás čeká?

Privátní vnitřní nebo venkovní wellness se saunou i vířivkou. Ať už si vyberete jakkoli, strávíte relaxací celou hodinu a půl, kterou vám zpříjemní Prosecco, domácí tiramisu i ovocný talíř. A nezapomeňte si někoho vzít s sebou – zážitek je určen až pro 4 osoby.

Privátní vnitřní nebo venkovní wellness v Praze

Kam na jídlo? 

Pokud si budete přát spojit tento balíček s něčím dobrým na zub, zajděte si do nedaleké restaurace Al Mulino s italskými specialitami. Dále v areálu Panského Dvora naleznete další restauraci Léta Páně s českou kuchyní a Počernický pivovar se širokou nabídkou piva, BBQ masa a aktivit, jako je např. prohlídka pivovaru nebo divadelní představení s neomezenou konzumací jídla a piva.

Privátní vnitřní nebo venkovní wellness v Praze


Platnost voucheru
do 31. 12. 2021
  • Privátní vnitřní nebo venkovní wellness
  • V těsné blízkosti zámek, park, rybník i pivovar
  • Platnost až do května příštího rokuJak voucher uplatnit?

  1. Zakupte voucher v horní části stránky.
  2. Co nejdříve si zarezervujte termín.

Kde voucher uplatnit?

Lázně U Hastrmana

Národních hrdinů 3
Praha-Dolní Počernice

Telefon: +420 607 008 314
E-mail: lazne@pddp.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím