Je nám líto, ale nabídka "Svět nevidomých na Neviditelné výstavě" již není aktuální.
Vybrali jsme pro vás jiné nabídky na Zážitky:

Pouť do světa nevidomých na Neviditelné výstavě v Praze

Výstava, kterou nemůžete vidět? Může se to zdát trošku přitažené za vlasy, ale pro nevidomé lidi je taková situace každodenní realitou. Výlet do jejich světa podniknete na Neviditelné výstavě v Praze, kde si na vlastní kůži vyzkoušíte, jaké je objevování okolního prostředí mnohdy opomíjenými smysly.
Cena od 209 KčObsah nabídky:

  • Vstupenka na Neviditelnou výstavu pro 1 osobu za 209 Kč
  • 60minutová prohlídka

Hmat, sluch, čich, smysl pro rovnováhu a slepá důvěra ve svého průvodce – Neviditelná výstava vás originálním způsobem vyvede z komfortní zóny. Poznáte, v jakém světě žijí nevidomí a jak se v něm pohybují i orientují. A může to být velmi očišťující a nezapomenutelný zážitek!

Pouť do světa nevidomých na Neviditelné výstavě v Praze

O co jde?

Neviditelná výstava sází na jedinečný interaktivní koncept expozice, kdy vás po potemnělých místnostech provází nevidomí průvodci. Brzy zjistíte, že absence zraku vám nezabrání bavit se tak, jako byste viděli. Ostatní smysly se o prožívání zážitků také umí postarat, jen trošku jinak.

Pouť do světa nevidomých na Neviditelné výstavě v Praze

Co na výstavě (ne)uvidíte?

Vyzkoušíte si, jak se pohybovat ve městě i lese, jak zapnout mikrovlnnou troubu, jak poznat peníze, jak ochutit jídlo i vybrat správné koření – na chvíli poznáte úplně jiný život, který vůbec nemusí být tak limitující, jak si třeba myslíte. Prohlídky začínají po 15 minutách, v jedné skupině může být max. 8 osob.

Pouť do světa nevidomých na Neviditelné výstavě v Praze


Platnost voucheru
do 31. 1. 2022
  • Nevidomí průvodci
  • Neomezená doba ve viditelné části výstavy
  • Voucher lze využít ve všední dny i o víkendu

 Otevírací doba

Všední den 12:00–20:00, víkend 10:00–12:00.Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím