50minutová plavba lodí po Vltavě

Když už vás nohy od neustálého chození po Praze bolí a vy už nemáte nejmenší chuť se kamkoli trmácet, udělejte ještě posledních pár kroků na Dvořákovo nábřeží. Proč? Protože odtud se už jen povezete na lodi. Prahu tak uvidíte ze zcela jedinečného pohledu a navíc nemusíte řešit puchýře!
Cena od 149 Kč
Obsah nabídky:

 • 50minutová vyhlídková plavba po Vltavě pro 2 od Prague Boats
 • Audio komentář v 8 jazycích (čeština, angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština, polština, italština) Interaktivní online průvodce (audio – čeština, angličtina, němčina, ruština, čínština, španělština; popisky – čeština, angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, korejština

Prohlédněte si historické centrum Prahy pohodlně z paluby lodi během 50minutové plavby od Prague Boats! Z bezprostřední blízkosti uvidíte pilíře Karlova mostu s jeho tajemnými detaily a pokocháte se dechberoucím výhledem na Pražský hrad z hladiny řeky.

50minutová plavba lodí po Vltavě

Co během plavby uvidíte?

Přímo na levém břehu Vltavy uvidíte Strakovu akademii – sídlo vlády ČR, klasicistní budovu Občanské plovárny a nad hlavami dominantu Letenské pláně – Pražský metronom. Na pravém břehu můžete obdivovat koncertní budovu Rudolfinum a architekturu Starého města.

50minutová plavba lodí po Vltavě

Co vás během plavby čeká?

Během plavby vás historií Prahy provede audio komentář v 8 jazycích. Hodinová plavba po Vltavě je ideální způsob, jak se zahraniční turisté mohou seznámit s Prahou, českým rodinám i s dětmi zpestří tato krátká plavba výlet do hlavního města.

50minutová plavba lodí po Vltavě

Na palubě je možné si zakoupit nápoje a drobné občerstvení.

50minutová plavba lodí po Vltavě


Platnost voucheru
do 31. 12. 2021
 • Vyhlídková plavba po Vltavě
 • Unikátní pohledy na Prahu
 • WiFi zdarma

 Otevírací doba

Loď vyplouvá denně v každou celou hodinu od 11 do 21 hodin.Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Termín plavby si zamluvte předem na e‑mailu info@pragueboats.cz a zároveň uveďte kód voucheru, typ plavby, požadované datum plavby, počet osob, jméno a telefonní číslo.
 3. Rezervaci prosím proveďte pouze emailem, telefonické rezervace nemohou být z kapacitních důvodů přijímány.
 4. Před plavbou je nutné v kanceláři Prague Boats (Dvořákovo nábřeží, molo č. 5) předložit voucher ke kontrole. Zde bude validován a budou vám sděleny instrukce k nástupu na loď.
 5. Na místo se dostavte 15 minut předem. Odbavování je ukončeno 10 minut před odjezdem. Nástup na loď je ukončen 5 minut před odjezdem.
 6. Lodě vyplouvají z přístaviště u Čechova mostu – molo č. 5.

Kde voucher uplatnit?

Prague Boats

Dvořákovo nábřeží, molo č. 5
Praha

E-mail: info@pragueboats.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím