50minutová plavba ekologickou lodí po Vltavě

Prohlédnout si město z paluby lodi je vždy parádní zážitek. Ale jak už to tak bývá, příroda si z čehokoli, co je velké a spaluje naftu, příliš nevýská. Naštěstí je mezi flotilou Prague Boats jedna výletní loď, která pluje čistě na elektřinu!
Cena od 149 Kč
Obsah nabídky:

 • 50minutová ekologická vyhlídková plavba po Vltavě
 • Prague Boats
 • Audiokomentář v 8 jazycích (čeština, angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština, polština, italština) Interaktivní online průvodce (audio – čeština, angličtina, němčina, ruština, čínština, španělština; popisky – čeština, angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, korejština

Chcete si prohlédnout a poznat nejvýznamnější pražské památky, a přitom se chovat ekologicky? Vyplujte na unikátní ekoplavbu na lodi Bella Bohemia! Tento jedinečný světově unikátní hliníkový katamarán pluje čistě na elektrický pohon a je tak bezesporu nejekologičtější vyhlídkovou lodí u nás.

50minutová plavba ekologickou lodí po Vltavě

Jak plavba probíhá?

Prohlédněte si historické centrum Prahy pohodlně z paluby lodi během 50minutové plavby. Z bezprostřední blízkosti uvidíte pilíře Karlova mostu s jeho tajemnými detaily a pokocháte se dechberoucím výhledem na Pražský hrad z hladiny řeky.

50minutová plavba ekologickou lodí po Vltavě

Co během plavby uvidíte?

Přímo na levém břehu Vltavy uvidíte Strakovu akademii – sídlo vlády ČR, klasicistní budovu Občanské plovárny a nad hlavami dominantu Letenské pláně – Pražský metronom. Na pravém břehu můžete obdivovat koncertní budovu Rudolfinum a architekturu Starého města.

50minutová plavba ekologickou lodí po Vltavě

Komu se bude plavba líbit?

Eko plavba na Belle Bohemii po Vltavě je ideální způsob, jak se zahraniční turisté mohou seznámit s Prahou, českým rodinám i s dětmi zpestří tato krátká plavba výlet do hlavního města.

50minutová plavba ekologickou lodí po Vltavě


Platnost voucheru
do 31. 3. 2022
 • Unikátní pohled na Prahu
 • Loď na čistě elektrický pohon
 • WiFi zdarma

 Otevírací doba

Loď vyplouvá denně v 12:00, 13:00, 14:00, 15:00 a 16:00.Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Termín plavby si zamluvte předem na e‑mailu info@pragueboats.cz a zároveň uveďte kód voucheru, typ plavby, požadované datum plavby, počet osob, jméno a telefonní číslo.
 3. Rezervaci prosím proveďte pouze emailem, telefonické rezervace nemohou být z kapacitních důvodů přijímány.
 4. Před plavbou je nutné předložit zakoupený voucher ke kontrole v přístavišti na Kampě, kde bude validován a budou vám sděleny instrukce k nástupu na loď.
  Na místo se dostavte 15 minut předem. Odbavování je ukončeno 10 minut před odjezdem. Nástup na loď je ukončen 5 minut před odjezdem.
 5. Loď vyplouvá z přístaviště na Kampě hned u Karlova mostu.

Kde voucher uplatnit?

Prague Boats

Přístaviště Kampa
Praha

E-mail: info@pragueboats.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím