3hodinová plavba po Vltavě s večeří

Praha je sama o sobě kouzelná, ale co ji udělat ještě kouzelnější? A nemusíte na to být žádní kouzelníci – stačí se nalodit na loď od Prague Boats a užít si 3hodinovou plavbu po Vltavě s krásnými pohledy na město i výtečnou večeří.
Cena od 999 Kč
Obsah nabídky:

 • 3hodinová vyhlídková plavba po Vltavě pro 1 nebo 2 od Prague Boats
 • Večeře formou rautu
 • Welcome drink
 • Živá hudba
 • Tištěný průvodce v 16 jazycích (k dispozici na palubě lodi)
 • Interaktivní online průvodce (audio – čeština, angličtina, němčina, ruština, čínština, španělština; popisky – čeština, angličtina, němčina, italština, francouzština, španělština, portugalština, ruština, čínština, korejština)

Zažijte magický večer na 3hodinové plavbě s výtečnou večeří ve formě rautu. Objevte nezapomenutelné kouzlo nasvícené Prahy, zvláště pak výhled na Karlův most a Pražský hrad. Žádný romantický večer by nebyl kompletní bez živé hudby a sklenky aperitivu na uvítanou.

3hodinová plavba po Vltavě s večeří

Jak bude plavba probíhat?

Ochutnejte během plavby výběr z jídel české i mezinárodní kuchyně ve formě rautu a zaposlouchejte se do živé hudby na palubě. K báječnému rautu si můžete vybrat ze široké nabídky nápojů (nápoje nejsou zahrnuty v ceně).

3hodinová plavba po Vltavě s večeří

Co uvidíte?

Během plavby podél řeky uvidíte, jak se postupně rozsvěcují nejznámější pražské památky – Rudolfinum, Strakova akademie, Tančící dům a Vyšehrad. Trocha napětí vás čeká v historické Smíchovské komoře.

3hodinová plavba po Vltavě s večeří

Romantická 3hodinová plavba s večeří je vhodná pro skupiny i páry.

3hodinová plavba po Vltavě s večeří


Platnost voucheru
do 31. 12. 2021
 • Vyhlídková plavba po Vltavě
 • Živá hudba
 • Dvě možnosti sezení: standard/garance sezení u okna

 Otevírací doba

Loď vyplouvá denně v 19 hodin.Jak voucher uplatnit?

 1. Zakupte voucher v horní části stránky.
 2. Termín plavby si zamluvte předem na e‑mailu info@pragueboats.cz a zároveň uveďte kód voucheru, typ plavby, požadované datum plavby, počet osob, jméno a telefonní číslo.
 3. Rezervaci prosím proveďte pouze emailem, telefonické rezervace nemohou být z kapacitních důvodů přijímány.
 4. Před plavbou je nutné v kanceláři Prague Boats (Dvořákovo nábřeží, molo č. 5) předložit voucher ke kontrole. Zde bude validován a budou vám sděleny instrukce k nástupu na loď.
 5. Na místo se dostavte 15 minut předem. Odbavování je ukončeno 10 minut před odjezdem. Nástup na loď je ukončen 5 minut před odjezdem.
 6. Lodě vyplouvají z přístaviště u Čechova mostu – molo č. 5.

Kde voucher uplatnit?

Prague Boats

Dvořákovo nábřeží, molo č. 5
Praha

E-mail: info@pragueboats.cz

Zvětšit mapu

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb soubory cookie. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie. Souhlasím